Felnőtt csapat hírei

Szakál: "Hamar megtalálható az egy gól..."

Figyelem! új ablakban nyílik meg. PDFNyomtatEmail

Írta: Marosréti Ervin, 2019 december 11. (szerda) 18:59

Szakál: "Hamar megtalálható az egy gól..."A szezonzárón veszítette el idei hazai veretlenségét az ÓAM-Ózdi KC csapata. A piros-kékek az őszi idény záró fordulójában egygólos vereséget szenvedtek a Hatvan ellen. A mérkőzést követően nyilatkozott Szakál György, a piros-kékek edzője.

Bővebben...

Bárány: "az első félidőben nyertük meg..."

Utolsó frissítés: 2019 december 11. (szerda) 17:53 Írta: Marosréti Ervin, 2019 december 11. (szerda) 17:49

Bárány: "az első félidőben nyertük meg..."Dobogón telel a Hatvan. Köszönhetően többek között annak is, hogy a keleti csoport 11. fordulójában 32-31-es sikert arattak az ÓAM-Ózdi KC ellen. A lefújást követően kértük értékelésre Bárány Zsoltot, a heves megyei együttes vezetőedzőjét.

Bővebben...

Téli szünet, tizedikként

Írta: Marosréti Ervin, 2019 december 08. (vasárnap) 20:44

Férfi kézilabda NB I/B Keleti-csoportFél távhoz érkezett az NB I/B-s bajnokság a keleti csoportban. A 2019-es esztendő utolsó fordulójában az ÓAM-Ózdi KC hazai pályán kapott ki a Hatvantól, a rangadót pedig Kecskeméten a Cegléd nyerte. Algyőn a hazaiak magabiztosan győzték le a Nyíregyházát, a Balmazújváros pedig a Lajosmizsén kerekedett felül. Vasárnap a Balassagyarmat és a Vecsés megosztozott a pontokon, a ferencvárosi fiatalok pedig nagy gólkülönbségű győzelmet arattak a Békés felett.

Bővebben...

ÓAM-Ózdi KC vs. Hatvani KSZSE

Utolsó frissítés: 2019 december 08. (vasárnap) 13:32 Írta: Marosréti Ervin, 2019 december 08. (vasárnap) 13:28

ÓAM-Ózdi KC vs. Hatvani KSZSEHazai környezetben zárta a 2019-es esztendőt az ÓAM-Ózdi KC csapata. Az NB I/B-s bajnokság 11. fordulójában az ősz meglepetés csapata volt az ellenfél. A Hatvan elleni találkozón 15-15-ös félidei állás után a vendégek egy góllal, 32-31-re győztek. A mérkőzés felvétele teljes egészében megtekinthető.

Bővebben...

Pont nélküli szezonzáró

Pont nélküli szezonzáróA végletekig kiélezett mérkőzéssel zárta a bajnokság őszi felét az ÓAM-Ózdi KC együttese. A piros-kékek a dobogón tanyázó Hatvan ellen jól kezdték a találkozót, de a hevesiek a szünetre egyenlítetni tudtak. A fordulás után végig szoros meccset láthatott a közönség, amit végül a vendégek egy góllal meg tudtak nyerni.